Toptan fiyatlarımız için iletişime geçin

Adet: {{ basketProducts.length }} Adet: 0 {{ basketTotalPrice | currency }}
{{ bp.product.title }}

Adet: {{ bp.quantity }} X {{ bp.total_price | currency }}

Toplam: {{ basketTotalPrice | currency }}

Hakkımızda

Tarih : 19-12-2019
Hakkımızda

Enpa Teknoloji A.Ş. GSM sektörü ve bayilerinin mobil iletişim sektörüne yönelik ürün tedariği ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2015 yılında Oğuzhan Gündoğdu ve Engin Sürücü tarafından kurulmuştur. Geride bıraktığımız 5 yıllık süreçte iş ortaklarımızın ve bayilerimizinde desteğiyle çok çalıştık ve kendimizi geliştirdik. Cep Telefonlarında; Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, General Mobile markaları, Aksesuarda; HYTECH Türkiye’nin dört bir yanına, 1.000 nin üzerindeki bayi portföyümüze, güçlü merkez ofis ve saha ekibimiz ile birlikte tercih edilen, rakiplerinden farkını ortaya koyan tedarikçi konumuna ulaştık. Bilgi, tecrübe ve birkimlerimizden yola çıkarak, şuan Cep Telefonu ve Aksesuarlarında en iyi ürünleri kaliteli hizmet ile sunuyoruz, her geçen gün kendimizi yeniliyoruz, aynı zamanda satış öncesi ve sonrası hizmetleri, marka bilinilirliği, güvenilirlik ve devamlılığı esas alan ve en çok tercih edilen lider tedarikçi firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Vizyon
Enpa Teknoloji; üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olacaktır.

Misyon
Enpa Teknoloji; yüksek ekip ruhuyla,  teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunar.

enpa teknoloji enpa teknoloji enpa teknoloji enpa teknoloji enpa teknoloji enpa teknoloji enpa teknoloji enpa teknoloji enpa teknoloji