Toptan fiyatlarımız için iletişime geçin

Adet: {{ basketProducts.length }} Adet: 0 {{ basketTotalPrice | currency }}
{{ bp.product.title }}

Adet: {{ bp.quantity }} X {{ bp.total_price | currency }}

Toplam: {{ basketTotalPrice | currency }}

Teslimat ve İade Şartları

Tarih : 26-12-2019

1 - Teslimat süresi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren İstanbul içindeki adresler için 2 iş günü, İstanbul dışındaki adresler için ise 2 veya 3 iş günüdür.

 

2 - admin@enpateknoloji.com' dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, almış olduğunuz ürünün miktarına ve hacmine göre değişmektedir.

 

3 - Sitemizde satılan ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.Satın alacağınız ürün ve hizmetlerin garanti koşulları satın aldığınız ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermekte ve herbir tedarikçi tarafından ayrı ayrı belirlenmektedir.

 

4 - Almış olduğunuz üründen 7 gün içinde memnun kalmamanız halinde 2126200909 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yada sitemizden Satış Canlı Sohbet aracılığı ile talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

5 - Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

6 - Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi durumunda iade edilen ürün ENPA TEKN.ELEK.ELEKTRONİK SAN VE TİC A.Ş. tarafından teslim alındığı andan itibaren engeç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

 

7 - Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanin yetkili servislerine başvurulmalıdır.